تاریخ معرفی گوشی تاشو ۵G هواوی رسما اعلام شد

در زمینه‌ی گوشی‌های هوشمند، نمایشگاه بین‌المللی MWC مهم‌ترین اتفاق سال محسوب می‌شود و بیشتر شرکت‌ها در این نمایشگاه از جدیدترین محصولات و نوآوری‌های خود رونمایی می‌کنند. هواوی هم قصد دارد در نمایشگاه امسال، با معرفی نخستین گوشی تاشو ۵G توجهات زیادی را جلب کند. ساعاتی قبل، شرکت هواوی در اکانت توییتر خود دعوتنامه‌ی مربوط به این مراسم را منتشر کرد. طبق این دعتونامه، مراسم مذکور در تاریخ ۲۴ فوریه (۵ اسفند) در ساعت ۴:۳۰ بعد از ظاهر به وقت تهران برگزار می‌شود.

در رابطه با گوشی تاشو هواوی هنوز خبرهای موثق زیادی منتشر نشده است.

هواوی برای اینکه خیال هواداران را نسبت به این مراسم راحت کند، در یک توییت جداگانه نوشت که در این مراسم شاهد رونمایی از نخستین گجت تاشو ۵G خواهیم بود. اگرچه هنوز شبکه‌های ۵G در مراحل ابتدایی قرار دارند؛ اما سروصدای پیرامون این تکنولوژی و گوشی‌های ۵G آنقدر زیاد است که در نیمه نخست سال ۲۰۱۹ بسیاری از شرکت‌ها از اولین گوشی‌های ۵G خود پرده‌برداری خواهند کرد. علاوه بر این، شرکت‌های زیادی برای اینک از قافله‌ی گجت‌های تاشو عقب نیفتند، دست به کار شده‌اند و به‌زودی گوشی‌های تاشو خود را معرفی می‌کنند. در رابطه با گوشی تاشو هواوی هنوز خبرهای موثق زیادی منتشر نشده و به همین خاطر بی‌صبرانه منتظر برگزاری این مراسم هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به ولت آمپر خوش آمدید :)

جهت استفاده از امکانات ، خدمات و فروشگاه ولت آمپر ، شما نیاز به حضور در جمع خانواده ولت آمپر دارید ، اگر حساب کاربری ندارید میتوانید براحتی ثبت نام کنید.