تیزر لنوو نورپردازی RGB را در بدنه گوشی Legion Y90 نشان می‌دهد

لنوو تیزر جدیدی از گوشی هوشمند موردانتظار Legion Y90 منتشر کرده است. در این تیزر، سیستم نورپردازی RGB در بدنه‌ی پشتی این دستگاه دیده می‌شود.

لنوو به‌تازگی تیزر جدیدی از گوشی هوشمند گیمینگ بعدی خود موسوم به لیجن Y90 منتشر کرده است. پیش‌ازاین، گزارش‌هایی درمورد برخی از مشخصات و ویژگی‌های این محصول در دسترس قرار گرفته است؛ اما جدیدترین تیزر منتشرشده‌ی لنوو طراحی این محصول را نیز نمایش می‌دهد.

به‌گزارش گیزموچاینا، این شرکت تیزر جدید Legion Y90 را در حساب رسمی ویبو خود منتشر کرده است. در این تصویر، نمایی از پنل پشتی دستگاه دیده می‌شود. با نگاه به این تصویر، می‌توان لوگو نمادین Legoin Y را مشاهده کرد که از نور زمینه‌ی RGB بهره می‌برد. شایان ذکر است که این طراحی شباهت زیادی به Legion Phone 2 Pro دارد؛ دستگاهی که در بخش پشتی آن نورپردازی RGB تعبیه شده است.

علاوه‌براین، پوستر تبلیغاتی لنوو برآمدگی جزئی را در وسط پنل پشتی گوشی Legion Y90 نشان می‌دهد. این طراحی درمورد Legion Phone 2 Pro نیز دیده می‌شود؛ بنابراین، می‌توان انتظار داشت که قسمت بالایی و پایینی آن نازک‌تر و در بخش میانی آن برآمدگی وجود داشته باشد. این برآمدگی درواقع محل قرارگیری سیستم خنک‌کننده‌ی مایع سوپرشارژ با فن دوگانه‌ی توربو است. این مکانیزم خنک‌کننده‌ی فعالی است که از فن فیزیکی بهره می‌برد و به کاهش دما حین انجام کارهای سنگین مثل بازی کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به ولت آمپر خوش آمدید :)

جهت استفاده از امکانات ، خدمات و فروشگاه ولت آمپر ، شما نیاز به حضور در جمع خانواده ولت آمپر دارید ، اگر حساب کاربری ندارید میتوانید براحتی ثبت نام کنید.