نسخه‌ پایه‌ گلکسی S22‌ اولترا احتمالاً فقط ۸ گیگابایت رم خواهد داشت

نسخه‌ی پایه گلکسی اس ۲۲ اولترا احتمالاً پیشرفت زیادی نخواهد داشت و از هشت گیگابایت رم بهره می‌برد؛ این در حالی است که نسخه‌ی پایه‌ی گلکسی اس ۲۱ اولترا فعلی ۱۲ گیگابایت رم دارد.

تنها یک ماه دیگر تا رونمایی سری گلکسی اس ۲۲ باقی مانده و همه‌ی ما برای مشاهده‌ی پرچم‌داران ۲۰۲۲ سامسونگ هیجان‌زده‌ایم. تاکنون تقریباً تمام مشخصات سری مذکور فاش شده است؛ اما تا زمان رونمایی رسمی نمی‌توان رسماً این اطلاعات را تأیید کرد.

قدرتمندترین گوشی در سری مذکور، گلکسی اس ۲۲ اولترا خواهد بود که بیشترین ویژگی‌ها و ارتقاء را از نظر رم، حافظه‌ی ذخیره‌سازی، اندازه‌ی صفحه‌نمایش، باتری و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد. به‌گزارش wccftech، افشای جدیدی نشان می‌دهد که نسخه‌ی پایه گلکسی اس ۲۲ اولترا احتمالاً پیشرفت‌های زیادی نخواهد شد.

هشت گیگابایت رم در گلکسی اس ۲۲ اولترا بی‌معنی است

افشاکننده‌ی مشهور Ice Universe اعلام کرده است که گلکسی اس ۲۲ اولترا در نسخه‌هایی مجهز به رم ۸، ۱۲ و ۱۶ گیگابایت عرضه می‌شود. گلکسی اس ۲۲ اولترا با ۸ گیگابایت رم شاید طرفداران و علاقه‌مندان را ناامید کند؛ زیرا نسخه‌ی پایه‌ی گلکسی اس ۲۱ اولترا فعلی دارای ۱۲ گیگابایت رم است.

افزون‌ بر این، هر دو نسخه‌ی گلکسی اس ۲۲ اولترا مجهز به تراشه‌ی اگزینوس ۲۲۰۰ و اسنپدراگون ۸ نسل یک در گیک‌بنچ فهرست شده و آنچه Ice Universe گفته بود را تأیید می‌کند. گوشی مذکور در واقع یک نسخه‌ی ۸ گیگابایتی به‌عنوان نسخه‌ی پایه خواهد داشت که قرار است وارد بازار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به ولت آمپر خوش آمدید :)

جهت استفاده از امکانات ، خدمات و فروشگاه ولت آمپر ، شما نیاز به حضور در جمع خانواده ولت آمپر دارید ، اگر حساب کاربری ندارید میتوانید براحتی ثبت نام کنید.